ORGANIZATOR


OSWBZ_logo

Ogólnokrajowe Stowarzyszenie Wspierania Budownictwa Zrównoważonego (OSWBZ.org) powstało z inicjatywy firm z sektora nieruchomości komercyjnych, w których misję wpisane jest wspieranie działalności edukacyjnej w zakresie budownictwa ekologicznego i energooszczędnego w Polsce. Firmy te stały się Członkami-Założycielami Stowarzyszenia (…)


PARTNERZY MERYTORYCZNI

 


cushman_wakefield_logo_detail

Cushman & Wakefield jest wiodącą na świecie firmą świadczącą usługi na rynku nieruchomości komercyjnych. Wspiera klientów w podejmowaniu decyzji wpływających na sposób, w jaki ludzie pracują, robią zakupy i spędzają wolny czas. Dogłębna znajomość rynków lokalnych oraz globalna perspektywa naszych 43 tysięcy pracowników w ponad 60 krajach, a także wykorzystanie unikalnej platformy nowoczesnych rozwiązań, pozwalają inwestorom na optymalizację wartości nieruchomości. Cushman & Wakefield należy do grupy największych firm doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych na świecie. Jej przychody są szacowane na 5 mld USD. Do najważniejszych usług świadczonych przez firmę należą pośrednictwo w wynajmie powierzchni, kompleksowe zarządzanie nieruchomościami, obsługa transakcji na rynkach kapitałowych, zarządzanie obiektami (C&W Services), globalna obsługa najemców, zarządzanie inwestycjami i aktywami (DTZ Investors) oraz usługi w zakresie realizacji projektów i inwestycji deweloperskich, reprezentacji najemców, wyceny i doradztwa. Więcej informacji na stronie www.cushmanwakefield.com oraz na Twitterze: @CushWake

 

go4e-blackCMYK

Go4Energy to polska firma, która świadczy profesjonalne usługi w zakresie analizy zużycia energii w budynkach, komfortu termicznego użytkowników, oświetlenia dziennego i sztucznego, jakości środowiska i powietrza wewnętrznego. Na podstawie obliczeń, symulacji i modelowania zespół Go4Energy opracowuje wytyczne do racjonalizacji zużycia energii w budynkach projektowanych. Uzupełnienie modeli teoretycznych wynikami pomiarów stanowi zaś bazę dla analiz obiektów istniejących. Działając w zgodzie z ideą zrównoważonego rozwoju Go4Energy wspomaga swoich klientów między innymi długoterminowymi projektami zarządzania energią w nieruchomościach, doradztwem związanym z racjonalizacją inwestycji na etapie koncepcyjnym, projektowym i eksploatacyjnym, usługą Commissioning’u czy prowadząc certyfikację BREEAM, LEED i GBS. Go4Energy świadczy usługi dla firm działających we wszystkich sektorach rynku nieruchomości: biurowym, handlowym, magazynowym i mieszkaniowym. Więcej informacji na stronie www.g4e.pl.

SKANSKA-orig-logo-RGB-534-e1417983683200Skanska Property Poland jest innowacyjnym deweloperem zielonych, ponadczasowych budynków biurowych, które tworzą doskonałe środowisko dla rozwoju biznesu, są zdrowe i komfortowe dla ich użytkowników i dobrze wpisują się w otaczającą je tkankę miejską. Firma stawia sobie za cel budowanie otwartych, pełnych życia przestrzeni, w których pracownicy chcą i lubią pracować, i które służą lokalnym społecznościom. Projekty Skanska są certyfikowane w systemie LEED, a dodatkowo wszystkie nowe inwestycje są budowane w sposób dostępny dla osób z niepełnosprawnością, seniorów czy rodziców małych dzieci. Skanska Property Poland działa w Polsce od 1997 roku. Firma jest obecna na siedmiu rynkach w Polsce: w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi, Krakowie, Katowicach i Trójmieście. Rok 2016 był dla spółki rekordowy – firma wynajęła w Polsce ponad 80 000 mkw. w projektach biurowych. Spółka otrzymała tytuł Dewelopera Roku w prestiżowym konkursie 2016 CEEQA Awards oraz Prime Property Prize 2016.

Zapraszamy do odwiedzenia profilu spółki na portalu https://www.linkedin.com/company/skanska-property-poland.


PARTNERZY STRATEGICZNI


 

HRKlogo

Firma HRK wspiera przedsiębiorstwa w podnoszeniu efektywności działania oraz w rozwoju kompetencji pracowników. Firma stosuje nowoczesne narzędzia i technologie służące zarządzaniu kapitałem ludzkim. HRK to autor innowacyjnych rozwiązań i lider rynku w wielu usługach z obszaru HR. HRK jest partnerem firmy we wszystkich fazach realizacji projektu – od diagnozy potrzeb, po weryfikację efektów wdrożonego programu działań. Konsultanci HRK tworzą interdyscyplinarny zespół profesjonalistów. (…)


WSPÓŁPRACA


logo shakti-transparent


PATRONI HONOROWI


 

honorowy_kolor logo SARP pzfd_kolor_rgb
IFMA PFRN_logo-okragle

 

 

 

 

 


PATRONI MEDIALNI


 

logo_bwp logo e-biurowce_narrow logoEnergiaimy_Wektor_RW_small
logoGB_czarne-01 LOGO-ALL-real-estate-manager-1 logo_rgb.png.png.png